Jazda próbna

Umów się na jazdę próbną! Przekonaj się jak wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na drodze.

sprawdź

Ubezpieczenia

Szukasz korzystnego ubezpieczenia?
Atrakcyjne pakiety na wszystkie marki samochodów.

sprawdź

Kredyt/Leasing

Wybrałeś już wymarzone auto? My pomożemy Ci je sfinansować.

sprawdź

Ducato Furgon

Warunki pracy podlegają ciągłym zmianom. Kluczowe znaczenie mają efektywność, technologia, niezawodność i wytrzymałość, ale nie mniej ważne są elastyczność, komfort i styl. Dlatego powstał Nowy Ducato – idealny samochód do nieustannie zmieniających się warunków pracy. Jest łatwy w prowadzeniu, bezpieczny i gotowy towarzyszyć Ci w każdym wyzwaniu – zawsze dostosowując się do Twoich potrzeb. Nowy Ducato to doskonałe narzędzie pracy dla firm nowej generacji.

Nigdy dotąd w pracy nie było tak ważne ograniczanie kosztów i osiąganie jak najlepszych efektów przy zachowaniu doskonałej jakości. Ducato i Ducato Maxi, dostępne w wersjach do transportu towarów, przewozu osób oraz do zabudowy, gwarantują bardzo dobre osiągi, maksymalną elastyczność, dużą ładowność, doskonałą efektywność i jedne z najniż- szych na rynku kosztów eksploatacji.

Nowy Ducato do zabudowy jest naprawdę wszechstronny: oferuje praktycznie nieograniczone możliwo- ści adaptacji, odpowiedni wybór silników, najnowocze- śniejsze rozwiązania techniczne oraz zoptymalizowane zużycie paliwa i emisję spalin. Nowy Ducato, dostępny w wersjach Kabina, Podwójna Kabina oraz Kabina z platformą, otwiera nową generację ulubionych pojazdów firm karoseryjnych.

Pobierz cennik Pobierz katalog ogólny Pobierz katalog techniczny
Ducato Furgon

Zainteresował Cię ten model? Umów się na jazdę testową lub napisz do nas