Jazda próbna

Umów się na jazdę próbną! Przekonaj się jak wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na drodze.

sprawdź

Ubezpieczenia

Szukasz korzystnego ubezpieczenia?
Atrakcyjne pakiety na wszystkie marki samochodów.

sprawdź

Kredyt/Leasing

Wybrałeś już wymarzone auto? My pomożemy Ci je sfinansować.

sprawdź

Ducato Kombi

Pełen komfort, eleganckie wnętrze i wspaniałe osiągi, które dają pewność, że wszędzie dotrzesz na czas – oto najważniejsze cechy, gwarantujące pasażerom najwyższą jakość obsługi i sprawiające, że Ducato zajmuje czołową pozycję w segmencie samochodów do przewozu osób. Po 30 latach sukcesów czas na nową generację Ducato.

Nowoczesny i funkcjonalny wygląd w połączeniu z tą samą dowiedzioną niezawodnością i nowym, jeszcze bardziej szlachetnym sercem: czterema silnikami Diesel Multijet Euro 5, które zapewniają lepsze osiągi, jednocześnie szanując środowisko. Nowe, jeszcze bardziej wygodne wnętrze oferujące większą przyjemność podróżowania, najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa i bogaty wybór akcesoriów zwiększających komfort kierowcy i pasażerów. Ponieważ zarówno w pracy, jak i w podróży bardzo ważna jest jakość

W Nowym Ducato możesz być za sterami rewolucji. Rewolucji, jaką jest silnik Multijet Euro 5. Więcej mocy do Twojej dyspozycji i mniej szkodliwych substancji uwalnianych do środowiska. Nowa gama silników obejmuje cztery jednostki napędowe, z których każda została skonstruowana w taki sposób, aby zapewniać doskonałe osiągi. Wybierz silnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom: 115 Multijet II, 130 Multijet II, 150 Multijet II, 180 Multijet Power.

Pobierz cennik Pobierz katalog ogólny Pobierz katalog techniczny
Ducato Kombi

Zainteresował Cię ten model? Umów się na jazdę testową lub napisz do nas