Jazda próbna

Umów się na jazdę próbną! Przekonaj się jak wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na drodze.

sprawdź

Ubezpieczenia

Szukasz korzystnego ubezpieczenia?
Atrakcyjne pakiety na wszystkie marki samochodów.

sprawdź

Kredyt/Leasing

Wybrałeś już wymarzone auto? My pomożemy Ci je sfinansować.

sprawdź

Fullback

Wymagaj od niego dużo: da Ci o wiele więcej niż myślisz. To Fullback, Pick-up 4×4 Fiat Professional, dostępny w dwóch wersjach nadwozia: Przedłużona Kabina i Podwójna Kabina oraz w dwóch poziomach wyposażenia SX oraz LX.

Zwrotny i wszechstronny Fullback jest idealnym pojazdem dla Ciebie i Twojej fi rmy dzięki skrzyni ładunkowej o długości do 1.85 m. oraz możliwościom ładunkowym wynoszącym ponad 4 tony: ponad 1 tony ładowności pojazdu oraz do 3.1 tony masa ciągniętej przyczepy.

Poza tym, jego kompaktowe wymiary (długość 5,2 metra oraz szerokość 1,8 metra), wyróżniają- ca stylistyka oraz zmniejszony promień skrętu (5,9M), czynią z Fiata Fullback idealny samochód także do jazdy w mieście.

Komfort w miejscu pracy to rzecz niezwykle ważna, zwłaszcza wtedy, kiedy spędzasz wiele godzin za kierownicą swojego samochodu, dlatego też we wnętrzu Fiata Fullback nic nie zostało pozostawione przypadkowi, począwszy od ergonomicznych foteli, aż po przestronną, wyciszoną kabinę.

Klimatyzowane wnętrze, optymalna pozycja kierowcy, świetna widoczność, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby uczynić z Fiata Fullback jeszcze bardziej wygodny samochód, zwłaszcza na dłuższych dystansach.

Urządzenia multimedialne, takie jak radio plus nawigacja z ekranem dotykowym, systemem bluetooth® oraz kamerą widoku wstecznego, w które wyposażony jest Fullback umożliwiają pozostawanie w stałym kontakcie z otoczeniem.

Pobierz cennik Pobierz katalog ogólny
Fullback

Zainteresował Cię ten model? Umów się na jazdę testową lub napisz do nas