Jazda próbna

Umów się na jazdę próbną! Przekonaj się jak wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na drodze.

sprawdź

Ubezpieczenia

Szukasz korzystnego ubezpieczenia?
Atrakcyjne pakiety na wszystkie marki samochodów.

sprawdź

Kredyt/Leasing

Wybrałeś już wymarzone auto? My pomożemy Ci je sfinansować.

sprawdź

Panda Van

Panda Van uwielbia pracować, dlatego wybór tego auta oznacza codzienną pracę z partnerem, którego cechuje niezawodność, wydajność, ekonomia, kompaktowe rozmiary oraz praktyczność.

Nowa Panda Van jest dłuższa (o 10 cm) i szersza (o 6 cm) względem poprzedniej wersji, dzięki czemu umożliwia maksymalne wykorzystanie swojej przestrzeni.

Każdy element w Panda Van został tak zaprojektowany, aby zaoferować Ci wszystko to, czego zawsze oczekiwałeś od swojego narzędzia pracy.

Kompaktowy van od marki Fiat Professional dla przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach.

Panda Van jest produkowana w nowoczesnej fabryce Pomigliano d’Arco pod Neapolem, bardzo wysoko ocenianej przez World Class Manufacturing.

Poza elementami stylistyki , takimi jak miękkie, ale zdecydowane linie nadwozia oraz przód z wysoko umieszczonymi światłami, które czynią ten samochód niepowtarzalnym, to, co tak naprawdę się liczy to jakość. Z jaką została zaprojektowana i stworzona. Do jej wykonania użyto materiałów o wysokiej jakości, zapewniających komfort akustyczny, wyszukane elementy wykończenia oraz nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

Pobierz cennik Pobierz katalog ogólny
Panda Van

Zainteresował Cię ten model? Umów się na jazdę testową lub napisz do nas