Jazda próbna

Umów się na jazdę próbną! Przekonaj się jak wybrany przez Ciebie model sprawdzi się na drodze.

sprawdź

Ubezpieczenia

Szukasz korzystnego ubezpieczenia?
Atrakcyjne pakiety na wszystkie marki samochodów.

sprawdź

Kredyt/Leasing

Wybrałeś już wymarzone auto? My pomożemy Ci je sfinansować.

sprawdź

500x

500X wyraża wartości, dzięki którym 500 stała się ikoną motoryzacji na całym świecie. Wystarczy tylko spojrzeć, aby dostrzec cechy odziedziczone od tego historycznego modelu: zaokrąglone podwójne reflektory, wystająca maska w kształcie trapezu, chromowane „skrzydła” po obu stronach logo FIAT i wloty powietrza, które sprawiają, że przód przypomina uśmiechniętą twarz. Z tyłu oddzielne zespoły świateł, otoczone błyszczącym pierścieniem, zaokrąglona tylna szyba i logo FIAT oraz chromowana klamka. Teraz model 500X jest dostępny w wersji City Look w eleganckim miejskim przebraniu z chromowanymi detalami, które podkreślają wartość tego samochodu.

Wewnątrz można od razu dostrzec jakość Fiata 500X. Wyszukane miękkie w dotyku materiały, panoramiczna trójwymiarowa deska rozdzielcza, dodatkowe profile na środkowym tunelu i panelach drzwi w stylu Carbon Look lub w wykończeniu szczotkowane aluminium.
Idealny komfort zapewniają przestronne odpowiednio profilowane siedzenia pokryte tkaniną techniczną w dwóch kolorach czarny / szary lub czarny / czerwony. Boki siedzeń zostały wzbogacone detalami wykonanymi z użyciem specjalnych materiałów, a środkowa część wykonana jest z elektrycznie zgrzewanej tkaniny z wstawkami w stylu „prêt-à-porter” i ze skóry ekologicznej.
Ekskluzywne oświetlenie wnętrza tworzy niepowtarzalną atmosferę, która zwiększa przyjemność z przebywania we wnętrzu tego samochodu.

Pobierz cennik Pobierz katalog ogólny Pobierz katalog techniczny Pobierz katalog akcesoriów
500x

Zainteresował Cię ten model? Umów się na jazdę testową lub napisz do nas